Valencie jen za 754 Kč

Aktualizace: 17-01-2020

Letenky do Valencie jen za 754 Kč

Tato bývalá římská kolonie je dnes třetím největším městem Španělska s více než 800 tisíci obyvateli. Je pravdou, že Barcelona a Madrid jsou turisty ještě vyhledávanější, avšak můžeme vám říci, že ani Valencie vás nezklame a dovolenou v této destinací rozhodně nebudete litovat. Už od dob římské říše byla Valencie důležitým přístavem a dnes je pátým největším přístavem ve středozemním moři. Ve Valencii se kombinuje historie s moderní architekturou a pokud patříte mezi turisty, kteří rádi objevují nová místa, určitě se tu nebudete nudit. Více o zajímavých místech se můžete dozvědět na tomto odkazu.

Pokud vás valencia zaujala, pak máme pro vás dobře zprávy io cenách letenek. Začneme nabídkou společnosti Ryanair na letenky z Brna. Letenky jsou za cenu 754 Kč. Na trase je jeden přestup v Miláně. Délka mezipřistání je téměř 7 hodin, což ale vůbec nepovažujeme za nedostatek, protože alespoň budete mít dost času ohlédnout si i tuto italskou metropoli.

Druhá nabídka je opět na letenky od Ryanair, avšak v kombinaci s letenkami Czech Airlines. Letí se z Prahy a čeká vás opět mezipřistání v Miláně. Celková délka letu je výrazně kratší a trvá 5 a půl hodiny. Cena letenek je 1534 Kč.

Je tedy na vás, která nabídka více vyhovuje vašim požadavkům. Nám dělá radost, že vám můžeme vždy přinést ty nejvýhodnější nabídky.