Praha - Malaga jen za 678 Kč

Aktualizace: 21-01-2020

Letenky z Prahy do Malagy jen za 678 Kč

Malaga je letovisko v Andalusii a nachází se na jihu Španělska. Pro mnoho Čechů je to velmi oblíbená letní destinace, protože jako velké město vám dokáže nabídnout všechny služby, na které si jako turista jen vzpomenete. Díky výhodné poloze zde i během zimních měsíců panuje podstatně příjemnější počasí, než na jaké jsme zvyklí u nás a i když na koupání v moři to ještě nebude, Malaga nabízí kopec dalších atrakcí, takže nudit se určitě nebudete. Dnes tu pro vás máme skvělou nabídku na letenky, takže pokud jste Malagu ještě nenavštívili, možná vám právě teď dáme tip na příjemný víkendový výlet.

Společnost Ryanair si totiž pro své zákazníky připravila skvělou nabídku letenek do Malagy. Letenky z Prahy do Malagy jen za 678 Kč. Letenky jsou na přímý let bez přestupu, což má za následek, že celková délka letu je ani ne tři a půl hodiny. Takový let zvládnou i malé děti a proto je Malaga skvělá destinace i na rodinnou dovolenou.

S rezervací je třeba pospíšit, protože jak jste si jistě všimli, letenky v této ceně jsou dostupné pouze v jednom termínu 19 února, takže o letenky bude jistě velký zájem.