Praha - Marrákeš ien za 1135 Kč

Aktualizace: 03-02-2020

Letenky do Marrákeše již od 1135 Kč

Zima je už poměrně dlouhá a tak nejednomu z nás už začínají chybět teplé sluneční paprsky. Pokud jste se v první větě našli i vy, máme pro vás skvělou zprávu. Obvykle, výlet za slunečními paprsky během zimních měsíců stojí nemalé peníze avšak naše dnešní nabídka vám ukáže, že ne vždy je tomu tak.

Letenky z Prahy do Marrákeše jen za 1135 Kč. Uznejte, že při takové ceně ani nemá smysl váhat. Asi nikoho nepřekvapí, že tuto skvělou nabídku si pro pasažéry připravil Ryanair. Navíc, letenky jsou na přímý let, který trvá jen o něco více než 4 hodiny, což zvládnou i menší děti. Tím pádem, můžeme doporučit tyto letenky i mladým rodinám. Nepochybujeme o tom, že Marrákeš bude skvělým místem pro rodinnou dovolenou.

Marrákeš je dnes vyspělým městem, ve kterém najdete všechny služby, avšak jeho největším pokladem je určitě bohatá historie. Ve městě narazíte na množství starých budov, které na svém místě stojí už více než 1000 let.

Prohlídku doporučujeme začít na náměstí Džamá Al Fna. Na tomto místě můžete sledovat pulzující život města a náměstí je zároveň i zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Potkáte tu různé umělce, krotitelé hadů nebo si můžete nechat henou pomalovat ruku. K dalším známým místům patří ještě zahrady Menara, mešita Koutoubia a impozantní stavba Medersa Ben Yousseff.