Praha - Chicago jen za 6612 Kč

Aktualizace: 12-02-2020

Letenky do Chicaga jen za 6612 Kč

Chicago je moderní metropole rozprostírající se na pobřeží jezera Michigan. Navzdory charakteru velkoměsta si Chicago stále zachovává své propojení s přírodou a na rozdíl od jiných velkoměst zde najdete více zeleně a krásných parků. Kromě toho je Chicago proslulé svými moderními muzei. Podle mnohých patří Chicago k nejkrásnějším městům na světě vůbec. Toto město si drží i jedno důležité prvenství, právě v Chicagu byl totiž postaven první mrakodrap. V Chicagu si na své přijde každý a návštěvu tohoto města rozhodně nebudete litovat.

K nejznámějším atrakcím patří Willis Tower (Donedávna pojmenována Sears Tower), Shedd Aquarium, Field Museum nebo Adlerovo planetárium.

Pokud jste toto město ještě nenavštívili, určitě jste právě po tom zatoužili. A my máme pro vás dobrou zprávu. U nás můžete totiž najít ty nejlepší letenky do Chicaga. Letenky z Prahy do Chicaga jen za 6612 Kč. Letenky jsou od společnosti TAP Portugal. Letenky v této ceně jsou dostupné ve třech různých termínech na přelomu února a března. Během letu absolvujete jedno mezipřistání v Lisabonu, avšak délka mezipřistání jsou přijatelné 4 hodiny co vám na moderním letišti v Lisabonu uteče jako nic.