Letenky do Cancúnu již od 6280 Kč

Aktualizace: 25-02-2020

Letenky z Prahy do Cancúnu jen za 6280 Kč

Zima je už pomalu na odchodu a teploty venku jsou stále příjemnější, avšak dokud budeme moci ze šatníku vytáhnout plavky a vyrazit někam k vodě, si musíme ještě několik měsíců počkat. Naše dnešní nabídka je určena přesně tím, který se rozhodli, že se jim už čekat nechce.

Pokud si chcete během zimních měsíců užít dovolenou v exotice, jednou z nejlepších voleb je nepochybně Karibik. Nyní si, určitě řeknete že taková dovolená v Karibiku, přece musí být drahá, ale mi vám dnes ukážeme, že to ne musí být vždy tak. Tedy pokud se rozhodnete využít naši nabídku výhodných letenek do Cancúnu. Cancún je nejznámější mexické letovisko, často přezdívané i Miami latinské Ameriky. V Cancúnu najdete opravdu vše, krásné pláže, rušný noční život, široké možnosti vodních sportů a mnoho jiného.

A co jsme si to tedy pro vás připravili? Letenky z Prahy do Cancúnu jen za 6280 Kč, s odletem 26 února. Jak vidíte, nezbývá již mnoho času a proto radíme s rezervací letenky neotálet. Letenky v dalších termínech jsou již o něco dražší avšak stále za skvělé ceny. Během letu musíte absolvovat jedno mezipřistání v Bruselu.