Praha - Málaga jen za 459 Kč

Aktualizace: 21-11-2019

Málaga s letenkami jen za 459 Kč

Ryanair létá do Málagy tradičně a na začátek prosince má pro své zákazníky připravenou skutečně skvělou nabídku. V termínu 1 prosince jsou letenky za cenu 510 Kč a ve středu 4 prosince dokonce za neuvěřitelných 459 Kč. Obě letenky jsou na přímé lety bez přestupu. Vzhledem k tomu, že takové ceny jsou pouze ve dvou termínech, doporučujeme s rezervací dlouho neváhat.

Jak můžete vidět v našem vyhledávači, druhá nejvýhodnější nabídka je od společnosti SmartWings. Letenky za 1045 Kč jsou sice značně dražší než od Ryanair, avšak jedním dechem je třeba dodat, že oproti běžné ceně během roku jsou stále velmi výhodné.

Malaga je centrem největšího turistického regionu v zemi, Costa del Sol. Toto rodiště slavného Picassa je rok co rok stále vyhledávanější.

Malaga je s více než 500 000 obyvateli skutečně velkým městem a turisté zde najdou široké možnosti jak si užít dovolenou. Nejen krásné pláže, ale i noční život, rušné bulváry a skvělá atmosféra, to vše je pro turisty velkým lákadlem.

Malaga je místem s nejvyšší průměrnou letní teplotou, což z města dělá výborné místo na letní dovolenou. Pokud rádi trávíte svůj volný čas na pláži, je Malaga tím správným místem pro vás.

Pokud po slunění se na pláži dostanete chuť na poznávání města, začněte právě v historickém centru. Nedaleko centra se nachází zámek z dob Maurské nadvlády. Zámek je oblíbeným místem zejména díky panoramatickému výhledu na město.

Jak jsme již zmínili, Malaga je rodištěm Pabla Picassa a ve městě je mu věnováno několik galerií. V místě jeho narození se nachází archiv, který mapuje život tohoto slavného umělce. Turisty, potěší fakt, že vstup je zcela zdarma.

Hlavní atrakcí spojenou s Picassem je Museo Picasso Malaga. Muzeum je věnováno jeho celoživotní práci.

Ať už je Malaga vaší cílovou destinací nebo vstupní branou do Costa del Sol, doporučujeme abyste zde strávili několik dní a užili si toto jedinečné místo na pobřeží Andalusie. Videoprůvodce naleznete zde.