Berlín - levné letenky jen za 460 Kč

Aktualizace: 19-07-2019

Rezervujte si letenky do Německé metropole již od 460 Kč

Plánujete cestu do Berlína a přemýšlíte jaká forma cestování je nejvýhodnější? V takovém případě bychom rádi obrátily vaši pozornost na nabídku letenek Ryanair s odletem z Brna už od 460 Kč. Letenky za takto výhodnou cenu jsou dostupné hned ve dvou termínech. První s odletem v úterý 6.8 a druhý opět v úterý 13.8. Jak můžete vidět letenky za takto nízkou cenu rozhodně nejsou běžné a tato nabídka určitě nebude trvat dlouho. Nenechte si proto ujít tuto výhodnou nabídku letenek do Berlína a rezervujte letenky ještě dnes.. 

Pokud cestujete do Berlína soukromě a máte čas prohlédnout si město, přečtěte si našich pár tipů co v Berlíně navštívit. Berlín je město, kde si na své přijde každý. Donedávna rozdělené město je dnes památníkem bouřlivých událostí 20 století. Kromě objevování nedávné historie zde najdete i různé možnosti z oblasti sportu, kultury a samozřejmě zábavy.

Mezi hlavní symboly města patří budova parlamentu Reichstag. Mnoho turistů sem míří aby na vlastní oči v přímém přenosu sledovali poslance při práci.

Pokud se zajímáte o historii z dob rozděleného Berlína, začněte svou cestu v Checkpoint Charlie. Najdete zde muzeum mapující období studené války a rozděleného Berlína.

Dalším místem odkazujícím na toto období je East Side Gallery. Je to cca kilometr dlouhý pozůstatek z původní Berlínské zdi.

Zajímavým místem je Museumsinsel. Je to komplex pěti muzeí, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. V tomto muzejním komplexu najdete převažně sbírky z historie od antického umění až po renesanci.

Berlín, možná na první pohled není tak vyhlášenou destinací jako jiné evropské metropole, ale jeho návštěvu rozhodně nebudete litovat.

Rezervujte si u nás výhodné letenky a objevte Berlín i vy.