Paříž - levné letenky jen za 567 Kč

Aktualizace: 09-10-2019

Užijte si romantický výlet v Paříži s odletem z Prahy

Paříž je snem mnoha turistů a právě pro ty, kteří touží navštívit toto hlavní město módy zde máme dobrou zprávu od společnosti Ryanair. Ryanair si pro své zákazníky připravil skutečně lákavou nabídku. Letenky z Prahy do Paříže jen za 567 Kč. Odlet je plánován na 21 října.

V případě, že by vám toto datum nevyhovoval, má Ryanair v nabídce ještě letenku za 877 Kč s odletem 14 října.

Jak můžete vidět v našem vyhledávači, je to skutečně dobrá cena, protože běžně se letenky do Paříže pohybují nad hranicí 1000 Kč.

Společnost Ryanair přilétá na letiště Paříž Beauvais. Nejjednodušší cestou z letiště je autobusová linka, která vás dopraví až na Porte Maillot, odkud již dále můžete pokračovat metrem.

Asi se nenajde turista, který by netoužil vidět Paříž na vlastní oči alespoň jednou za život. Paříž je skutečná metropole, která každému nabídne to co hledá. V Paříži najdete historické památky, muzea i zábavu.

Hlavní atrakcí města je Eiffelova věž. Tato ikonická stavba je cílem většiny turistů a nechybí snad na žádné pohlednici. Cena za nejvyšší patro je 14 eur. Navzdory vyššímu vstupnímu se návštěva vyplatí a z věže je krásný výhled na město.

Nevynechejte ani nejznámější bulvár, Champs Elysées. Bulvár spojuje Place de la Concorde a slavný výtězný oblouk. Každoročně je toto místo cílem legendární Tour de France. Nachází se zde mnoho obchodů a restaurací, takže zde můžete strávit i několik hodin.

Pokud máte rádi muzea, nesmíte vynechat slavný Louvre. Louvre patří mezi nejznámější muzea na světě. Expozice muzea je skutečně bohatá a můžete zde strávit i celý den.

Dalším známým muzeem je Musée d`Orsay. Tato stavba původně sloužila jako vlakové nádraží, ale dnes tu najdete díla od takových umělců jako Monet, Van Gogh nebo Manet.

Vyhledávanou atrakcí je i Nortre Dame, avšak nedávný požár stavbu výrazně poškodil.

V případě, že vám to čas dovolí doporučujeme udělat si výlet do nedalekého Versailles. Dostanete se sem autobusem číslo 171 ze zastávky Pont de Severes.

Paříž to je láska na první pohled a mi vám jeho návštěvu vřele doporučujeme.