Alicante - letenky jen za 1328 Kč

Aktualizace: 09-07-2019

Krásné pláže španělského Alicante s letenkami již od 1328 Kč

Dnes tu máme skvělou nabídku na letenky Ryanair do Alicante. Přímý let z Pardubic do Alicante s letenkami od Ryanair jen za 1328 Kč.

Alicante je oblíbeným letním i zimním letoviskem pro mnohé turisty. Alicante je skutečně letoviskem, v němž každý najde to co hledá. Nádherné pláže, tyrkysové vody středozemního moře, ale i noční zábava nebo krásné promenády jako stvořené na příjemné letní procházky, to všechno je Alicante.

Alicante bylo od svého vzniku významným přístavem. Dnes už tu namísto obchodních lodí najdete hlavně výletní lodě a luxusní jachty. I tak je přístav oblíbeným místem turistů. Nachází se zde množství barů a restaurací a v noci je přístav skutečně živým místem.

Dominantou města je Castillo de Santa Bárbara. Tento hrad je postaven na kopci nad městem a je z něj krásný výhled na město a pobřeží. S hradem je spojena bohatá historie a doporučujeme absolvovat i prohlídku s průvodcem.

V Alicante se nachází jedna z nejkrásnějších pláži středozemního moře a právě zde pochopitelně najdete největší koncentraci turistů. Pláž je známá svým jemným zlatým pískem. Na pláži je bohaté vybavení pro různé letní sporty a rodiče s dětmi ocení dětský koutek. Vedle pláži se táhne dlouhá promenáda, která je ideální na dlouhé letní procházky.

Alicante je skutečně nádherným letoviskem a díky výhodným cenám letenek nyní i snadno dostupným. Věříme, že si dovolenou v Alicane užijete.