Bari - letenky již od 767 Kč

Aktualizace: 10-07-2019

Krásné Bari na pobřeží Jaderského moře jen za 767 Kč

I dnes tu máme skvělou nabídku na levné letenky Ryanair. Letenky Ryanair s odletem z Prahy do Bari začínají již na 767 Kč.

Bari je druhým největším městem jižní Itálie a skutečným klenotem na pobřeží Jaderského moře. Od svého vzniku prošlo Bari nadvládou různých národů. Díky tomu je Bari místo, kde můžete vidět pestrou architekturu.

Největším lákadlem Bari jsou pláže a moře. Několik pláží se nachází také přímo ve městě. Nejznámější pláž se nachází podél třídy Lungomore A. Perrotti. Nakolik je pláž přímo ve městě, připravte se na to, že zde najdete opravdu velké množství turistů. Pokud si chcete při koupání v moři užít více soukromí, doporučujeme zajít kousek za město.

Mezi turisty je nejlépe hodnocena pláž Gala San Giovanni, která se nachází ve městě Polignano a Mare. Do města vás doveze autobus, při čemž jedna jízda vás vyjde na 5 Eur.

Kromě krásných pláží je Bari známé i svými památkami. Tou nejznámější je Basilica di San Nicola. Bazilika je zároveň důležitým poutním místem, protože je místem posledního odpočinku svatého Mikuláše.

Bari je skvělým místem pro rodinnou dovolenou a mi věříme, že si ho zamilujete.