Miami z Prahy jen za 6257 Kč

Aktualizace: 28-11-2019

Miami s odletem z Prahy jen za 6257 Kč

Kdo by nesnil alespoň jednou na vlastní oči vidět světoznámé Miami nebo se vykoupat na slavné pláži ve čtvrti Miami Beach, kterou každý z nás už tolik krát viděl ve známých filmech nebo seriálech. Obecně jsou letenky až za "velkou louži" finančně nákladné avšak jsou dny, které jsou světlou výjimkou. A právě takový den je i dnes. Letenky z Prahy do Miami jen za 6257 Kč od společnosti TAP Protugal. Letenky jsou sice s přestupem, ale přestup zabere jen hodinku a půl, takže časová ztráta oproti přímému letu je prakticky zanedbatelná. Nemusíte se bát ani toho, že byste let zmeškali. Přestup je totiž krytý samotnou leteckou společností. O tyto letenky bude nepochybně velký zájem a proto s rezervací určitě neváhejte.

Do Miami asi nikdo necestuje za památkami nebo historií. Miami to je hlavně odpočinek na pláži a bujarý noční život. Pokud jste milovník různých party, s Miami se vám ani nebude chtít odejít. Jak jsme již řekli, Miami je pověstné svými krásnými plážemi. Ta nejznámější je nepochybně Miami Beach, respektive pláž nacházející se ve čtvrti Miami Beach. V této čtvrti najdete i neméně známý bulvár Ocean drive. Buďte připraveni na to, že se zde nachází vždy obrovské množství turistů i domácích.

Pokud vás všechen ten ruch unaví, navštivte nedaleký park Everglades. Turisté sem chodí obdivovat krokodýli a aligátoři. Zážitkem je už samotné jízda vznášedlem.

Miami je jedno z míst, které nemá ve světě konkurenci. Proto neváhejte využít tuto skvělou nabídku na letenky a užijte si Miami i vy. Průvodce najdete na tomto odkazu.