Praha - New York jen za 5986 Kč

Aktualizace: 19-08-2019

Velké jablko s těmi nejvýhodnejšími letenkami jen u nás

Velké jablko nebo i město které nikdy nespí, to vše jsou pojmenování snad nejznámějšího velkoměsta na světě. Všechny ostatní tak trochu stojí v jeho stínu. Nepochybujeme o tom, že pokud jste vášnivý cestovatel, tato metropole je i na vašem seznamu. A možná jste ji už i navštívili. Socha svobody, Central Park, Manhattan, 5th Avenue a mnohé další atrakce jsou snem mnoha.

Ať už patříte mezi lidi, kteří New York okusili na vlastní kůži nebo se sem teprve chystáte, naše nabídka výhodných letenek do New Yorku vás určitě přinutí popřemýšlet nad výletem do tohoto nepopsatelného města.

Letenky za 5986 Kč rozhodně nejsou běžnou záležitostí. Takto výhodnou cenu se podařilo získat kombinací letů společností Air France a XL Airways France. Let je s odletem z Prahy a krátkým mezipřistáním v Paříži. O přestup se nemusíte bát protože je krytý a své let určitě nezmeškáte. 3 hodinky na letišti v Paříži je tak akorát na odpočinek v některém s VIP lounges. Tyto letenky jsou dostupné hned ve dvou termínech 11.9 a 12.9. Takové letenky se zvyknou velmi rychle vyprodat a proto neváhejte a rezervujte ty nejlepší letenky jen u nás.