Praha - Londýn již od 517 Kč

Aktualizace: 11-10-2019

Letenky z Prahy do Londýna od Ryanair za 517 Kč

Londýn patří mezi nejpopulárnější destinace, kam každoročně cestuje velké množství Čechů. Není se čemu divit, tato ostrovní metropole pro mnohé našich krajanů druhým domů, ať už kvůli práci, škole nebo láká turisty, kteří chtějí vidět všechny ty ikonické londýnské stavby na vlastní oči.

Pokud do této skupiny patříte i Vy, zbystřete pozornost. Společnost Ryanair má pro vás skvělou nabídku. Letenky z Prahy do Londýna od 517 Kč s odletem 7 a 9 listopadu.

Londýna je pro Ryanair tradiční destinací a proto je nabídka letenek skutečně široká v různých termínech. Ty nejvýhodnější letenky najdete jen u nás.

Co v Londýně navštívit?
London Eye - patří k nejmladším atrakcím Londýna, ale už teď je jedním z hlavních symbolů tohoto města. Díky výhledu na město je skutečně oblíbenou atrakcí turistů.

Buckinghamský palác - asi se nenajde člověk, který by tuto ikonickou stavbu neznal. Palác je oficiálního sídlem královny. V případě, že se toto místo chystáte navštívit, vězte, že veřejnosti je palác otevřen pouze v létě.

Westminsterský palác - součástí paláce jsou Big Ben a je zároveň sídlem parlamamentu. Palác je od 11 století korunovačním místem.

Tower Bridge - slavný vyklápěcí most z 19 století, který nesmí chybět na fotografii žádného správného turistu.

St. Paul 's Cathedral - autorem stavby je Sir Chritopher Wren a ve světě je známá svou dokonalou akustikou. Díky tomu je přezdívaná také jako šeptající galerie.