Miláno již za 388 Kč

Aktualizace: 10-09-2019

Hlavní město módy s nejvýhodnějšími letenkami od 388 Kč

Naše dnešní nabídka udělá radost všem, kteří touží vidět hlavní město módy - Miláno. Letenky z Prahy od společnosti Ryanair již za 388 Kč, to je opravdu neodolatelná nabídka. Lety v této ceně jsou naplánovány v datech 3 a 10 října, při čemž 10 října letí hned dvě linky o 10.10 a 19.20. Mírnou nevýhodou pozdějšího letu je pozdější přílet do Milána, proto tento let doporučujeme hlavně pasažérům, kteří neletí s malými dětmi.

Jak můžete vidět v našem vyhledávači, v dalších termínech jsou letenky za vyšší cenu. Jedním dechem je třeba říci, že i cena mezi 700-800 Kč je stále výborná.

No a co všechno v Miláně můžete dělat a vidět? Jak jsme již v úvodu řekli, Miláno je hlavní město módy a proto první místo, kde začneme je Galleria Vittorio Emanuela II. Tato galerie vám určitě bude známa z mnoha filmů a pohlednic. Není to klasický obchodní dům ale skutečný umělecký skvost, ve kterém najdete ty nejznámější světové značky. Chcete-li nakupovat, je toto právě tím ideálním místem, ovšem připravte se že módní kousky jsou tu pořádně drahé.

Miláno není jen o módě, má i bohatou historii a z těchto dob pochází asi nejznámější symbol města - Duomo di Milano. Tento mramorový kostel patří mezi největší na světě a je prohlídka se určitě vyplatí. Před kostelem se nachází Piazza del Duomo, nejznámější náměstí ve městě. Je to ideální místo na krátkou přestávku abyste si naplno mohli užít atmosféru tohoto jedinečného města.

Miláno toho nabízí ještě mnohem více, ale jak se říká, lepší jednou vidět než 100 krát slyšet. Proto využijte naši nabídku letenek a zažijte Miláno na vlastní kůži.