Praha - Kodaň již od 311 Kč

Aktualizace: 17-09-2019

Poznejte severskou perlu s těmi nejvýhodnějšími letenkami jen u nás

Kodaň možná na první pohled nevypadá tak lákavě jako jiné, známé evropské metropole, avšak opak je pravdou. Kodaň je nádherné město, známé svými malebnými zámky. Nudit se zde nebudou ani rodiny s dětmi protože v Kodani se nachází hned několik zábavních parků.

Výhodou je, že díky blízké poloze jsou ceny letenek velmi výhodné. Uznejte sami, že při ceně 311 Kč skutečně není nad čím váhat. Za touto skvělou nabídkou nestojí nikdo jiný než právě Ryanair. Dobrou zprávou je, že letenky za tuto cenu jsou dostupné hned ve třech termínech. Pokud vám ani jeden termín nevyhovuje, nezoufejte, v nabídce jsou další letenky za nepatrně vyšší cenu 389 Kč.

Let je poměrně krátký a proto ho můžeme doporučit i rodinám s malými dětmi. Přilétá se na letiště Karstrup, které je zároveň nejfrekventovanějším letištěm nejen v Dánsku ale i celé Skandinávii. Letiště je s městem velmi dobře spojené autobusem, vlakem i metrem takže o přepravu do města se rozhodně nemusíte bát. My vám doporučujeme použít linku metra M2, která vás do centra Kodaně doveze za cca 15 minut. Pro srovnání, jízda autobusem trvá asi 55 minut, což už je opravdu dost.

V Kodani najdete mnoho míst, která stojí za to vidět. Např Zámek Rosenborg, Palác Amalienborg, známá Malá mořská víla, Park Tivoli a další. Věříme, že vás náš tip na výlet zaujal a Kodaň si zamilujete i vy.