Brno - Tenerife jen za 2417 Kč

Aktualizace: 04-10-2019

Krásné Tenerife jen za 2417 Kč

Léto se už sice skončilo ale pokud stále toužíte po dovolené u moře a užívání si teplých slunečních paprsků, tak tu máme něco právě pro vás. Krásný ostrov Tenerife, který se nachází pouhých 300 km od Afrického pobřeží. Ostrov Tenerife je největším z Kanárských ostrovů. Díky svému příjemnému klimatu je po celý rok velmi vyhledávaný a turisticky oblíbený. Zvláštností ostrova jsou exotické pláže s černým sopečným pískem. Na své si přijdou i milovníci turistiky, protože na ostrově se nacházejí i hluboké lesy a vysoké hory.

Naše první nabídka letenek do Tenerife je od společnosti SmartWings. Letenky s odletem z Brna za neuvěřitelných 2417 Kč. Letenky jsou na přímý let bez přestupů. Celková délka letu je něco málo přes 5 hodin, což je ještě přijatelné i pokud letíte s malými dětmi.

V případě, že by vám odlet z Brna nevyhovoval, najdete v naší nabídce letenky z Prahy za nepatrně vyšší cenu 2494 Kč. Na rozdíl od letenek z Brna se nejedná o přímý let, ale o let s mezipřistáním v Malaze. Celková délka letu je přes 9 hodin, takže doporučujeme tyto letenky hlavně zákazníkům bez malých dětí.