Praha - Moskva již od 2095 Kč

Aktualizace: 03-12-2019

Přímý let do Moskvy už od 2095 Kč

Hlavní město Ruské federace patří k nejkrásnějším městům na světě. Spojuje v sobě bohatou historii s moderní architekturou. Jen málo míst na světě okouzlí tak dokonalou harmonií mezi historickými památkami a moderními stavbami. Právě teď přicházíme do období kdy je Moskva nejkrásnější. Domácí totiž tvrdí, že město má největší kouzlo právě během zimních měsíců. O největších turistických lákadlech v Moskvě se můžete dozvědět více na tomto odkazu.

Pojďme se tedy podívat na to jaké letenky do Moskvy tu pro vás máme. Skvělou zprávou je, že do Moskvy se z Prahy létá přímo bez přestupu, díky čemuž je celková délka letu ani ne 3 hodiny. Z našeho vyhledávače můžete vidět, že ty nejvýhodnější letenky si pro zákazníky připravil přepravce Ural Airlines. Ve dvou termínech (4 a 31 prosince) jsou dostupné výjimečně výhodné letenky pouze za 2095 Kč.

V dalších termínech jsou letenky za vyšší cenu, 2503 Kč, ovšem nutno podotknout, že i toto je stále velmi dobrá cena. Přepravce Ural Airlines létá na Moskevské letiště Zhukovsky. Letiště je vzdáleno 36 km od centra města, avšak s městem je velmi dobře spojeno veřejnou dopravou a o transport se netřeba obávat.