Praha - Phuket již od 9649 Kč

Aktualizace: 06-12-2019

Letenky do exotického Thajska již od 9649 Kč

Léto je dávno pryč a přesto, že zima má také nepochybně své kouzlo, mnohý z nás z nostalgií vzpomínají na teplé dny tohoto roku. Dnes tu pro vás máme nabídku abyste na teplé dny nemuseli jen vzpomínat, ale si je i na vlastní kůži užít. A to hned v exotickém Thajsku. Kvůli dovolené v Thajsku musí zákazníci zpravidla sáhnout hluboko do kapsy, avšak naše dnešní nabídka vám ukáže, že to nemusí být nutně tak. O všech zajímavých místech v Thajsku jste už toho viděli určitě dost. Pokud se však chcete dozvědět něco nového, mrkněte video přiložené v tomto odkazu.

Co tu tedy pro vás dnes máme? Letenky z Prahy do Phuketu jen za 9649 Kč. Tato cena vyšla kombinací letů od Aeroflot Russian Airlines a Thai Vietjet. Na trase jsou dvě mezipřistání v Moskvě a Bangkoku. Dobrou zprávou je, že obě mezipřistání jsou velmi krátké a stačí tak akorát abyste přestoupili na další let a pokračovali dále do vašeho cíle. Celková délka letu se takto prodlouží o 3 hodiny, což je přijatelné.

Let je naplánován na neděli 8 prosince. Vzhledem k tomu, že toto datum již pomalu klepe na dveře, doporučujeme s rezervací letenek dlouho neváhat.