Oslo, letenky již od 612 Kč

Aktualizace: 11-12-2019

Letenky do Osla již od 612 Kč

V Evropě najdeme mnoho krásných míst a za některými ani není třeba daleko cestovat. Pokud byste se kohokoliv zeptali na ty nejznámější metropole starého kontinentu, pravděpodobně by Oslo nezaznělo ani jednou. Nicméně, kdokoli, kdo toto město navštívil, vám nepochybně řekne, že ho stojí za to vidět. Oslo je hlavní město Norska, a má svou nezaměnitelnou severskou atmosféru. Kdo někdy oblast Skandinávie navštívil, řekne vám, že je to tak trochu jiný svět. Pokud se o Osla chcete dozvědět něco více, navštivte průvodce na tomto odkazu.

Oslo je moderním městem, obklopeným krásnou a divokou přírodou. Jako destinace vyhoví spíše klidnějším povahám nebo jako místo na rodinný výlet.

Přepravcem, který nabízí nejširší nabídku letenek do Osla nemůže být nikdo jiný než norské aerolinky Norwegian. Jejich nejlevnější letenky začínají na úrovni 1301 Kč s odletem 11 ledna. Letí se přímo z Prahy bez mezipřistání. Celková délka letu je rovné dvě hodiny. Nízká cena letenek a krátká doba letu činí z Osla ideální destinaci i na krátký víkendový výlet.

Samozřejmě nebyla by to společnost Ryanair, kdyby nenabídla svým zákazníkům nějakou cenovou bombu. A v tomto případě tomu není jinak. Letenky s odletem z Brna již za 612 Kč. Nevýhodou je, že letenky nejsou na přímý let a je nutné přestoupit v Miláně. Je tedy na vás, co vyhovuje vašim požadavkům. Tak či onak, výlet do Osla nebudete litovat a určitě si ho užijete.