Dubaj jen za 1861 Kč

Aktualizace: 13-12-2019

Letenky do Dubaje jen za 1861 Kč

To že náš vyhledávač jako jediný na trhu nabízí kombinaci nezávislých leteckých společností už každý náš pravidelný zákazník ví. Stejně ví i to, že díky tomu vám někdy přinášíme skutečné cenové bomby, které byste jinde hledali marně. A dnešek je právě takový den. Chybí vám teplé letní dny, nebo jste si letos neužili dostatek slunění někde u vody? V tom případě je dnešní nabídka jako stvořená pro vás.

Letenky do Dubaje jen za 1861 Kč! Ano, čtete dobře, jen za 1861 Kč. Ptáte se jak je taková nízká cena vůbec možná? Tato nabídka vznikla jedinečnou kombinací nabídek společností Ryanair a Wizzair. Let je naplánován na pondělí 13 ledna. Letí se ráno o 8.35 z Prahy a čeká vás tříhodinové mezipřistání v Budapešti. 3 hodiny jsou tak akorát na to, abyste si trochu odpočinuli, dali lehký oběd a přestoupili na další let.

Do cíle své cesty přiletíte krátce po deváté večer, takže před spánkem ještě určitě stihnete krátkou procházku nočním Dubajem. A tu vám skutečně doporučujeme absolvovat. Není mnoho míst, které by tak hráli světly jako právě noční Dubaj. Extravagance a pompéznost tohoto místa je v noci ještě viditelnější než přes den. Nenechte si tuto skvělou nabídku ujít a užijte si i vy nezapomenutelný Dubaj.