Paříž - levné letenky jen za 509 Kč

Aktualizace: 16-12-2019

Letenky do Paříže jen za 509 Kč

Paříž patří mezi ty nejromantičtější města na světě a i když je nejvíce navštěvovaný v létě, můžete nám věřit, že i během zimních měsíců má Paříž své nepopsatelné kouzlo. Navíc nutno podotknout, že zimy jsou díky vhodné poloze vcelku příjemné a tudíž se nemusíte bát, že byste museli svůj pobyt strávit v teple hotelového pokoje.

A proč o zimě v Paříži vůbec mluvíme? Z jednoduchého důvodu, Ryanair si totiž pro své zákazníky připravil nabídku, jejíž jen těžko odoláte, pokud toužíte toto historické město na řece Seina navštívit. Letenky do Paříže jen za 509 Kč. Kdo situaci s letenkami pozorně sleduje, ví, že Ryanair létá do Paříže pravidelně a má tuto destinaci dobře pokrytou. Proto zkušeného cestovatele nepřekvapí, že za touto skvělou nabídkou stojí právě Ryanair.

Pojďme se tedy detailněji podívat na tyto letenky. Let je naplánován na neděli 12 ledna. Odlétá se ráno 7.20 z Prahy a přílet do Paříže je naplánován na 9.05. To pro vás znamená, že již v první den příletu stihnete navštívit všechna ta místa, o kterých jste dosud jen snili. A že v Paříži skutečně je co vidět, si můžete být jistý. Kdybyste chtěli získat nějaké tipy, navštivte videoprůvodce na tomto odkazu.