Praha - Krakov již od 305 Kč

Aktualizace: 20-12-2019

Letenky do Krakova již od 305 Kč

Pokud hledáte místo na zajímavý výlet, které nebude příliš daleko a zároveň vás ani nevyjde draho, máme pro vás zajímavý typ. Polský Krakov. Pokud znáte, někoho, kdo toto město navštívil, určitě vám o něm vyprávěl jen v superlativech. Krakov totiž patří k těm nejkrásnějším městům střední Evropy. Výhodou je, že Krakov leží nedaleko a je tak říkajíc v dojezdové vzdálenosti.

My tu ale dnes pro vás máme nabídku, při které cestu autem případně vlakem ani nemá význam zvažovat. Letenky z Prahy do Krakova jen za 305 Kč. Pokud hádáte, že tuto cenu má na svědomí Ryanair, hádáte správně. Letenky v ceně 305 Kč jsou dostupné v jednom termínu 12 ledna. Jak můžete vidět, letenky v ceně do 400 Kč jsou dostupné ještě v dalších dvou termínech 12 a 19 ledna. Jak jsme již zmínili, Krakov se nachází nedaleko, což se odráží i v délce letu. Celý let trvá hodinu a deset minut, což bez problémů zvládnou i malé děti.

Další letenky jsou již výrazně dražší a proto naším doporučením je abyste v rezervací letenky příliš dlouho neváhali. Pokud se rozhodnete využít naši nabídku, připravte se, že v Krakově panuje chladnější počasí, než na jaké jsme zvyklí u nás. Přesto nepochybujeme o tom, že výlet si užijete. Tipy na zajímavá místa v Krakově najdete na tomto videu.