Abú Zabí(Abu Dhabi) jen za 4429 Kč

Aktualizace: 29-12-2019

Letenky do Abú Zabí jen za 4429 Kč

Vánoční svátky jsou už za námi a přesto, že pořádná zima ještě neudeřila, mnozí z nás by si rádi odpočinuli od pochmurného počasí někde v teple u moře. Pokud je slunce, teplé moře a komfort na nejvyšší úrovni to co hledáte, asi se shodneme, že neexistuje lepší místo než emiráty. A právě Spojených Arabských Emirátů se týká naše dnešní nabídka.

 Když se řekne "Emiráty", většina lidí si vybaví Dubaj, avšak naše dnešní nabídka se týká druhého největšího a zároveň hlavního města celé federace, Abú Zabí. Město možná není tak známé jako jeho větší bratr Dubaj, avšak nepochybujte o tom, že z něj budete stejně ohromeni. Abú Zabí v překladu znamená "květinové město" a tento název je odkazem na bohaté květinové záhony a všude přítomnou zeleň. Více o městě se můžete dozvědět v přiloženém videu.

My tu dnes pro vás máme letenky do tohoto ráje jen za 4429 Kč. Pokud jste někdy plánovali vidět Emiráty a letenky byly příliš drahé, tato výhodná nabídka je jako stvořená pro vás. Odlet je naplánován na úterý 7 ledna z Prahy. Během letu absolvujete jedno mezipřistání v Istanbulu. Samozřejmostí je, že přestup na další let je krytý zárukou, takže se nestihnutí letu nemusíte bát