Praha - Toronto již od 7444 Kč

Aktualizace: 02-01-2020

Letenky do Toronta již od 7444 Kč

Nový rok je tady a mnozí z vás už plánují, kam by mohli vyrazit za novými zážitky. Pokud mezi vaše novoroční předsevzetí patřilo, že budete více cestovat, myslíme, že tu máme něco právě pro vás. Kdo už někdy navštívil kanadské Toronto, nám dá za pravdu, že jde o jedno z nejkrásnějších měst na světě. Toronto je zároveň důkazem, že i velkoměsto a krásná příroda jdou dohromady. Město je totiž obklopeno krásnou kanadskou divočinou a když vás už ruch velkoměsta unaví, odpočinek v přírodě máte doslova na dosah ruky.

Zvykem je, že letenky do Toronta nejsou zrovna levné, avšak najdou se nabídky, které si může dovolit opravdu každý. Dnes tu pro vás máme letenky do Toronta s odletem z Prahy jen za 7444 Kč. Odlet je naplánován na pátek 24 ledna. Během letu budete muset absolvovat jedno mezipřistání v Londýně, na letišti Gatwick.

Nutno říci, že mezipřistání trvá přes 12 hodin a celková délka letu se tak natáhne až na více než 22 hodin. Proto tyto letenky doporučujeme obzvláště pro dobrodružnější povahy. Letiště Gatwick však patří mezi velká letiště, na kterých najdete služby všeho druhu a proto nepochybujeme o tom, že tento čas vám rychle uteče.