Paříž - letenky jen za 303 Kč

Aktualizace: 06-01-2020

Letenky do Paříže jen za 303 Kč

Kdo z nás by netoužil navštívit Paříž. Toto město je snem snad každého cestovatele. Procházka po Champs-Élysées, romantická plavba po Seině nebo jen tak obdivovat známou Eiffelovu věž. To vše jsou zážitky, které se vám zaručeně vryjí do paměti. Paříž je město s jedinečnou atmosférou a tak se nelze divit, že je mezi turisty tak oblíbený. Tento trend lze vidět i na stále rostoucím počtu českých turistů, kteří každoročně do tohoto velkoměsta zavítají.

Z tohoto důvodu se také Paříž v našich top nabídkách objevuje častěji než jiná města, abychom vás vždy informovali o těch nejvýhodnějších letenkách. A přesně takovou nabídku tu pro vás máme i dnes. Jak jinak, od společnosti Ryanair, která má pravidelnou linku mezi Prahou a Paříží. Ryanair svým zákazníkům nabízí letenky do francouzské metropole jen za 303 Kč. A to je cena, která je nevídaná iu nízkonákladového přepravce.

Jak můžete z našeho vyhledávače vidět, tyto letenky jsou dostupné ve dvou termínech, 19 a 20 ledna. Výhodou je, že oba lety jsou plánovány s odletem v ranních hodinách a tedy do Paříže přiletíte v ideálním čase. Budete si moci naplno užít již první den vašeho výletu.