Skvělá cena na letenky do Londýna, jen 151 Kč

Aktualizace: 09-01-2020

Letenky do Londýna již od 151 Kč

To že vám přinášíme vždy ty nejlepší nabídky už vás asi ani nepřekvapí. Nicméně čas od času se vyskytne jedinečná nabídka, která svou cenou překvapí i ty nejzkušenější cestovatele. Dnes jsou takovou nabídkou letenky od Ryanair do ostrovní metropole - Londýn. Letenky s odletem z Prahy jen za 151 Kč. Ryanair je mezi zákazníky známí nízkými cenami, avšak taková cena na letenky do Londýna se ani u Ryanair jen tak nevidí.

Londýn již tradičně patří mezi nejvyhledávanější destinace mezi našimi krajany. Každoročně patří mezi top 3 destinace kam Češi létají nejčastěji. Z tohoto důvodu je o výhodné letenky do Londýna velký zájem. Pokud máte v plánu letět do Londýna, nebo jste po shlédnutí této nabídky dostali nápad na super výlet, doporučujeme s rezervací příliš dlouho neváhat. Jak můžete vidět v našem vyhledávači, letenky za tuto cenu jsou dostupné pouze v jednom termínu 31 ledna.

V dalších termínech jsou již letenky výrazně dražší. Společnost Ryanair létá letiště Stansted, které je od Londýna vzdáleno 56 km. S transportem do města nebudete mít žádný problém, protože letiště je s městem velmi dobře spojeno vlakovou a autobusovou dopravou. Průměrně trvá cesta z letiště do Londýna cca 54 minut.