Praha - Brusel jen za 384 Kč

Aktualizace: 28-10-2019

"Hlavního město" Evropy s letenkami již za 384 Kč.

Brusel patří k tradičním destinacím společnosti Ryanair a proto není překvapením že právě Ryanair Vám přináší ty nejlepší nabídky na letenky do Bruselu. Cena 384 Kč je skutečně výborná a za tuto cenu skutečně nemá smysl zvažovat jiný druh dopravy do Bruselu.

Jak můžete vidět v našem vyhledávači, za cenu 384 Kč jsou letenky dostupné v jednom termínu 21 listopadu. V dalších termínech jsou již letenky o poznání dražší. Brusel je velmi oblíbenou destinací a letenky se míjejí skutečně rychle, proto vám doporučujeme s rezervací příliš dlouho neváhat.

Brusel je krásné město a ať už do něj cestujete za prací nebo za odpočinkem, určitě si ho zamilujete.

Pojďme se podívat na to co v Bruselu navštívit
Grote Markt - Hlavní náměstí, které nechybí snad na žádné pohlednici a turistické fotce. Náměstí obklopují historické budovy v barokním stylu. Dominantou je radnice a její věž, na jejímž vrcholu se tyčí archanděl Michal. Každoročně v srpnu se zde koná zajímavá akce, kde dobrovolníci vytvoří na náměstí koberec z tisíců květin.

Radnice - Jak jsme již řekli, radnice je dominantou náměstí. Kromě krásné architektury nabízí i nádherné výhledy na město

Atomium - Tato ikonický stavba byla postavena kvůli světové výstavě Expo. Původně měla být postavena jen dočasně avšak kvůli velké popularitě se ji rozhodli ponechat a dnes je jedním ze symbolů Bruselu.

Mini Evropa - Brusel je často označován za hlavní město Evropy a jako takové nabízí turistům tuto zajímavou atrakci, kde si můžete prohlédnout miniatury známých evropských staveb.

Cikající chlapeček - Nejmenší z Bruselských symbolů, avšak v popularitě za ostatními vůbec nezaostává. Socha chlapečka je oblíbeným místem turistů, kde se mohou vyfotit.

Pokud vás Brusel zaujal a plánujete si sem udělat výlet, rozhodne nepromeškejte nabídku našich levných letenek. Věříme, že si Brusel užijete tak jako my.