Praha - Mallorca jen za 1429 Kč

Aktualizace: 04-11-2019

Letenky do Palma de Mallorci jen za 1429 Kč

Mallorca je největším z Baleárských ostrovů, nachází se mezi Menorca a Ibizou. Mallorca se stává rok od roku větším a větším dovolenkovým hitem. Kombinace slunečného počasí, překrásných pískových pláží a ostrovní atmosféry je pro turisty dokonalým lákadlem. Navíc je Mallorca místem, kde si dokonalou dovolenou užijete bez ohledu na to, zda cestujete sám, s partnerem nebo na rodinnou dovolenou. Nezáleží na tom, jestli máte rádi polehávání na pláži, romantické procházky uličkami přímořských měst nebo objevování romantických zátok, Mallorca má něco pro každého. 

Výhodou Mallorci je její blízká poloha což se velmi pozitivně odráží na ceně letenek. A dnes tu pro vás máme skutečně lákavé letenky a záleží jen na vás čemu dáte přednost.

Začněme tou nejvýhodnější nabídkou za 1429 Kč. Tyto letenky vznikly kombinací nabídek Easyjet a Ryanair. Letenky jsou s přestupem v Londýně. Přestup je dvouhodinový, což oproti přímému letu nepředstavuje velkou časovou ztrátu.

Pokud by vám tento let s přestupem nevyhovoval máme v nabídce i přímé lety za 2297 Kč od SmartWings. Cena je o poznání vyšší ale máme za to, že stále velmi výhodná. Je tedy na vašich preferencích, čemu dáte přednost.

Už samotné hlavní město je velmi zajímavou destinací. Nezkušených turistů překvapí, že se nejedná o žádné malé středomořské městečko, ale o skutečné centrum ostrova s ​​významným středomořským přístavem a letištěm. Ve městě se nachází několik památek a v samotné Palmě se dá strávit několik dní.

Pokud preferujete aktivní odpočinek před ležením na pláži, doporučujeme vám půjčit si auto a vydat se na cestu po krásách ostrova. Mezi ty nejznámější místa patří městečko Valldemosa, pobřeží Costa Brava, historické městečko Santa Maria a jeskyně Hams.

Mallorca to je skutečná exotika za přijatelnou cenu. Přejeme vám šťastnou cestu. Video sprievodcu nájdete na tomto odkaze.