Praha - Benátky jen za 307 Kč

Aktualizace: 08-11-2019

Užijte si romantickou plavbu gondolou v Benátkách s letenkami již od 307 kč

Benátky jsou snem snad každého cestovatele a pravděpodobně to nejromantičtější město na světě. Každý rok cestuje do Benátek množství zamilovaných dvojic aby oslavili svou lásku. A pokud jste s v Benátkách již byli, určitě vás to nepřekvapuje. Malebné uličky a vodní kanály, na kterých si můžete dopřát ikonickou plavbu gondolou dodávají Benátkám jedinečnou atmosféru.

Výhodou Benátek pro našince je jejich blízká poloha, takže ceny letenek jsou doslova za pakatel. A právě takovou cenovou nabídku zde máme i dnes. Ryanair létá do Benátek pravidelně a proto asi nikoho nepřekvapí, že tu nejvýhodnější nabídku má právě tato letecká společnost.

Ve dvou termínech 20 listopadu a 4 prosince tu pro vás máme letenky za neuvěřitelných 307 Kč. Pokud plánujete výlet do Benátek, nyní je ten správný čas.

Benátky jsou nejvíce známé jako romantické místo, ideální pro výlet ve dvojici. Památky ve městě nejsou od sebe příliš vzdálené a dají se obejít i pěšky. Našim doporučením je abyste během výletu absolvovali alespoň jednu cestu tradiční gondolou. Je to zážitek na celý život.

Pojďme se blíže podívat na to, co v Benátkách vidět a rozhodně byste neměli vynechat.

Nejznámějším místem je hlavní náměstí, Piazza San Marco, nachází se na něm významná bazilika. Na tomto místě si můžete vychutnat i skvělý oběd nebo italské espresso. Buďte však opatrní protože ceny za občerstvení zde bývají opravdu vysoké.

Jak jsme již zmínili, na náměstí se nachází Basilica di San Marco. Dnes se zde nachází galerie a turisty potěší fakt, že vstupné je zdarma.

Dalším skvostem je Palazzo Ducale. Tato mramorem obložená monumentální stavba je častým cílem turistů.

Benátky, to jsou hlavně vodní kanály a ten nejznámější z nich je Canal Grande. Během plavby gondolou, můžete obdivovat různá historické památky, které se na břehu kanálu nacházejí. Videoprůvodce najdete na tomto odkazu.

Výlet do Benátek bychom doporučili každému, kdo hledá místo s romantickou atmosférou. Nepochybujeme o tom, že nezklame ani vás.